Mirovni inštitut Ljubljana in Zveza prijateljev mladine Maribor vabita mlade, stare ob 19. do 29 let, da se pridružijo projektu A bo že enkrat mir?! in postanejo izvajalci_ke interaktivnih delavnic za dijake srednjih šol.

V okviru projekta se bo usposobila skupina mladih, ki bo izvajala delavnice po slovenskih srednjih šolah. Delavnice temeljijo na dialogu, sodelovanju in osebnih zgodbah ljudi iz konfliktnih in postkonfliktnih okolij ter mladim pomagajo razvijati kritično razumevanje sodobnih globalnih izzivov.

Prijave zbiramo do: 16. 7. 2026
Prijavni obrazec: povezava

Več o vsebini in pogojih sodelovanja preberite tukaj