Vabljeni k ogledu predavanja: KO TELO TIHO GOVORI - Ponovno učenje stika s seboj in zakaj je to pomembno
22. 6. 2026
V hitrem tempu sodobnega življenja pogosto delujemo predvsem »iz glave« – nenehno razmišljamo, analiziramo in se prilagajamo številnim zunanjim zahtevam okolja. Pri tem pa postopoma izgubljamo stik s svojim telesom in njegovimi sporočili. Telo nas namreč pogosto že dolgo pred boleznijo opozarja z utrujenostjo, napetostjo, nespečnostjo, prebavnimi težavami ali občutkom notranje izčrpanosti.